Yurt Dışı Gönderim

  Kargo tutarınız gönderim yapılacak ülke, ürün çeşidi ve adedine göre değişmektedir. Kargo tutarını, siparişinizi sepetinize ekledikten sonra sepetinize girerek sol alt kısımda bulunan kargo hesaplama bölümünden ülke ve şehir seçerek görebilirsiniz.

  Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları aracılığıyla, 2 - 7 iş günü içerisinde, Türkiye sınırları dışında kalan adreslere teslimat yapabiliyoruz. Özbek Perde, Yurtdışı teslimat adresinize vereceğiniz siparişlerinizin ödemesini, kredi kartı, Western Union, bankalar arası para transferi ve Pay pal seçeneklerinden herhangi biri ile yapabilirsiniz. Bankalar arası para transferi ile ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde, Dolar veya Euro hesaplarımıza gönderebilirsiniz. Sepet tutarınız, sipariş verdiğiniz gün geçerli olan döviz kurundan hesaplanmaktadır. Bankalar arası para transferi yoluyla ödeme yaptığınızda, sipariş numaranızı açıklama bölümüne yazmayı lütfen unutmayınız. Bankalar arası para transferi yoluyla ödeme seçeneği için gerekli olan banka bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır:

  Alıcı Adı / Company Name : Seha Özbek
  Alıcı Adresi / Recipient Address : Haydar Özalp Cd. No:53/A 51700 Bor/Niğde-Türkiye
  Banka Adı / Bank Name : Finans Bank
  Banka Adresi / Bank Address : Büyükdere Cd. No:129 34394 Gayrettepe/İstanbul-Türkiye
  IBAN No: TR56 0011 1000 0000 0042 9557 56
  BIC / Swift No : FNNBTRISOPS

  Ödemenizi Western Union ödeme seçeneği ile yapmak isterseniz gerekli olan bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır:
  Western Union Bilgilerimiz:
  Alıcı Adı / Company Name : Seha Özbek
  Alıcı Adresi / Recipient Address : Haydar Özalp Cd. No:53/A 51700 Bor/Niğde-Türkiye
  Western Union ile Para Gönderme İşlemi: Size en yakın Western Union şubesinde giderek “Para Gönderme Formu”nu doldurunuz. Imzaladığınız formu, geçerli kimlik belgesi ve göndereceğiniz tutarı komisyonu ile birlikte gişe yetkilisine veriniz. Gişe yetkilisi Western Union işleminizi gerçekleştirerek size 10 haneli “Para Transferi Kontrol Numarası” verecektir. Bu size verilen kontrol numarasını bize bildirmeyi lütfen unutmayınız. Kontrol numara bildirimini ister bor@ozbekperde.eu e-posta adresimize, ister +90 (0) 850 303 0 388 numaralı çağrı hattımızı arayarak iletebilirsiniz. Bu şekilde siparişiniz işleme alınarak hazırlık süreci başlayacaktır. Western Union ile gönderimde daha az gönderim ücreti ödemek için Western Union’a kayıt olmanızı tavsiye ederiz.

  Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürünü/ürünleri, iade etmek istediğinizde, kargo ücreti tarafınıza (müşteriye) aittir.

  Yurtdışı adresinize verdiğiniz siparişlerinizde yer alan ürünü/ürünleri, "kusurlu olmasından dolayı" iade etmek istediğinizde, kargo ücreti Özbek Perde ’ye aittir. İade işlemleri ile ilgili detaylı bilgiye “İade Koşulları” bölümünü inceleyerek ulaşabilirsiniz.

  Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır. Nadiren de olsa yurt dışına gönderilen paketlerin gittiği ülkede gümrüğe tabi olma ihtimali vardır. Bu durumda gümrük memurları sizinle iletişime geçerek paketinizi almak için ne yapmanız gerektiği konusunda sizi bilgilendirecektir. Herhangi bir problemle karşılaşmanız durumunda lütfen bizimle iletişime geçiniz.