Güvenli Internet AlışverişiÖzbek Perde ile nasıl ödeme alındığını 4 basit adımda öğrenin

Bir veya birden fazla ürünü web sitemizden alışveriş sepetinize ekleyip, kasaya gidilir.
Kargo bilgilerinizi girip ödeme tercihinizi seçip siparişinizi onaylayarak işleminiz gerçekleşir.
Siparişinizi onaylayıp alışverişinizi tamamladıktan sonra siparişinizi
başarıyla oluşturduğunuzu belirten yazı çıkarak web sayfamıza yönlendirilirsiniz.
Tüm işlemler hem otomatik hem de manuel kontrol
edilir. Sahtecilik şüphesi taşımayan işlemler gerçek zamanlı olarak onaylanır.

Kredi Kartı Güvenliği
Ozbekperde.eu, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanı da yardıma hazır! Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın URL’sinin başında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ozbekperde.eu kişisel bilgilerinizi, kart numaralarınızı ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz.

sepet
SSL Güvenlik Sertifikası
Ozbekperde.eu, SSL güvenlik sertifikasına sahip bir alışveriş sitesi. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, ozbekperde.eu da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçti.

3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik
3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Kredi kartı çekimi esnasında ödeme yapan kişinin bankaya kayıtlı cep telefonunuza otomatik olarak kısa mesaj gönderilir. Kısa mesajın içeriğinde, yapacağınız alışveriş için bir onay kodu bulunmaktadır. Sizler bu alışveriş sayfasındaki uygun kısma onay kodunu girerek işlemi sizin yaptığınızı teyit ederek onaylatmış olursunuz.

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası
Güvenli Ortak Ödeme, Payu tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmıştır. Ödemeleriniz 3D Güvenlik Önlemleri üzerinden gerçekleşir, Kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girip, taksit seçeneğinizi belirleyerek siparişi onaylayın tuşuna bastığınızda bankanızın ödeme sayfasına bağlanılarak 3D sms şifre ekranı karşınıza gelir. Cep telefonunuza gelen onay kodunu doğru girmeniz durumunda siparişiniz onay sürecine girer ve kredi kartınızdan ödeme gerçekleşir.