Kapıda Ödeme

Ürün gelsin, öyle ödeme yapayım diyenler için:

Kapıda Ödeme Hizmetimizden paket, hazır(standart) veya outlet olan ürün çeşitlerimizde yararlanabilirsiniz.Örnek;Uyku seti, nevresim takımı, havlu, perde aksesuarı, 3mt.'lik hazır ip perde vb. gibi çeşitlerimizde kapıda ödeme seçeneği aktiftir. Üstelik kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Verilen sipariş üzerine imal edilerek oluşturulmuş, kişiye özel ürünlerde kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Kapıda ödeme özelliği bulunmayan ürünler, istenilenden tamamen farklı gelmesi, hasarlı olarak gönderilmesi halinde(kargodan kaynaklanan hasarlar hariç) ürünü yenisi ile değiştirme hakkınız bulunur. 


Kapıda Ödeme Nasıl Yapılır?

  1. Beğendiğiniz ürünü sepete ekleyerek  kasaya git butonuna tıklayınız. İsim soyisim ve kargo bilgilerinizi girerek ödeme sayfasına geliniz. ''Kapıda Nakit Ödeme'' veya ''Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme'' şeçeneklerinden isteğinize uygun olanı işaretleyerek alışverişinizi tamamlayınız. Kapıda kredi kartına taksit istemeniz durumunda satın alma işleminizi gerçekleştirin ve karşınıza çıkacak sipariş numaranızı not ediniz. Sipariş numaranızı belirterek kapıda kredi kartına taksit talebinizi ister e-posta ister telefon ile bize bildirmeniz durumunda, sizlere taksitler ve iskonlar hakkında bilgi verilerek işleminiz gerçekleştirilir.
  2. Kapıda Nakit Ödeme seçeneğinde sipariş tutarınız 100,00 TL ve üzerinde ise tahsilat hizmet bedeli alınmayarak 9,90 TL siparişinize eklenmez. Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme seçeneğinde ise 9,90 TL tahsilat hizmet bedeli sipariş tutarınıza her zaman için eklenir. Ürün iadelerde kargo şirketine ödenen bu tahsilat ücretlerinin geri ödemesi yapılmaz.
  3. İlk kapıda ödemeli siparişinizde telefon açılarak onayınız istenecektir. Telefonla ulaşamadığımız siparişler 5 gün sonucunda iptal edilir. Bu yüzden sisteme eklediğiniz telefon bilgilerinizin aktif kullandığınız telefon numarası olmasına dikkat ediniz.
  4. Ödeme ekranında kapıda ödeme seçeneklerinin(nakit/kredi kartı) bulunmaması durumunda o ürünün kapıda ödeme seçeneğine kapalıdır.  Yani satın aldığınız ürün hazır ürün olmayıp kişiye özel sipariş üzerine üretilen özel bir üründür.  Verilen siparişin sahte olabilmesi, yanlışlıkla verilmiş olması veya müşterinin hiçbir sebep belirtmeksizin siparişi kabul etmemesi gibi riskler sonucu ürün başka bir alanda satışa sunulamayacağı için bu tip kurallar uygulanmıştır.
  5. 100,00 TL’nin üzerinde yapılan alışverişlerde nakit ödeme seçeneğinin kargo tahsilat tutarını firmamız karşılamaktadır. Yurt içi 200,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo gönderim ücreti ödemezsiniz.
  6. Yurt dışı(uluslararası) siparişlerde kapıda ödeme hizmetimiz bulunmamaktadır.(Yurtdışı siparişlerinde ödemeler müşteri tercihine göre kredi kartı, bankalar arası havale/EFT ve Western Union ile gerçekleştirebilir siniz.) 

 


*Kapıda ödeme hizmeti Aras Kargo aracılığı ile güvenli bir şekilde yapılmaktadır.