Gizlilik ve Güvenlik

ozbekperde.eu, kullanıcılarının e-ticaret internet sitesine alışveriş yapmak amacı ile kayıt ettikleri bilgilerini her şartta gizli tutacağını kabul ve taahhüt eder.

ozbekperde.eu, bilgilerinizi sizlerin onayı olmaksızın hiçbir nedenle açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı taahhüt ve garanti eder.

ozbekperde.eu, kredi kartı ile ödeme işlemlerini Payu'nun yardımıyla gerçekleştirir. Ödeme anında kredi kartınıza ait hiçbir bilgi saklanmaz. Kart bilgilerinizi girip siparişi tamamlamaya bastığınızda bankanızın sayfasına bağlantı kurulur ve kart sahibinin cep telefonuna gelen 3D sms şifresi ekranda belirtilen yere girerek onaylamanız halinde kartınızdan sipariş tutarı çekilerek siparişiniz onaylanır.

ozbekperde.eu, zaman zaman müşterilerine ve üyelerine yeni ürünlerini, promosyonları, çeşitli indirimleri bildirebilir. Site üyesi olarak, her zaman için bilgilendirilme opsiyonunu açık veya kapalı tutabilirsiniz.

Güvenlik
Bu sitede kullanıcıya ait bilgilerin emniyeti için her türlü önlem alınmıştır. Kullanıcı web sitesi aracılığıyla kredi kartı bilgisi verirken bu bilgi SSL teknolojisi ile şifrelenir. Ödeme sayfası güvenli bir sayfadayken tarayıcı kilitlenir ve tarayıcınızda göreceğiniz kilit resmi o anda güvenli bölgede olduğunuz gösterir. Güvenliğiniz için kredi kartı bilgilerinizi hiçbir şekilde saklamaz ve dolayısıyla bu tür bilgileri üyelik bilgileri çerçevesinde sormaz, istemez. Alışveriş esnasında Özbek Perde çalışanları dahil hiç kimse Kredi Kartı bilgilerinizi göremez.

Aklınıza takılan bütün güvenlik ve diğer sorular için destek@ozbekperde.eu e-postasına veya 0850 303 0 388 çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.