Teslimat Bilgileri

 

Özbek Perde müşterilerine en hızlı teslimat garantisi verir. Sadece stoklarımızda bulunan ürünler satışa sunulmaktadır.

Kişiselleştirmesi olmayan hazır ürünlerde saat 16:00’dan önce sipariş verilip ödemesi onaylandığı takdirde aynı gün kargoya verilmektedir. Özelleştirmesi yapılan yani ölçülerinize göre özel üretilen ürünler ise 7 iş günü içerisinde hazır edilerek gönderilir.

Kargonun adresinize teslimatı Türkiye içi ve Dünya geneli bütün ülkelerde 1 ile 3 iş günü içerisinde gerçekleşir.

 

-Kargo için ne kadar ödeme yapmam gerekecek?

Özbek Perde siparişlerinizi, Dünya’nın ve Türkiye’nin her yeri için belirli kargo firmaları ile yapmış olduğu anlaşmalar gereğince sigortalı ve uygun fiyatlı kargo oluşmasını sağlar.

Türkiye içinde 200,00 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Yurtdışı ülkeleri için alacağınız ürünün ebat ve ağırlıklara göre kargo fiyatınız oluşmaktadır. Almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyip kasaya gidiniz. Karşınıza gelen ekranda adres bilgilerinizi girip, ödeme tercihinizi seçtiğinizde sistem kargo dahil toplam tutarınızı gösterir.

Yurtiçinde çalıştığımız kargo firması Aras Kargo iken Yurtdışı için çalıştığımız kargo firmaları DHL Kargo ile UPS Kargo'dur. Kargo firmaları Pazar günleri ve resmi tatil günlerinden teslimat yapmaz.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edilerek çıkışı sağlandığında e-posta ile bilgilendirilirsiniz. E-postanıza gönderilen kargo bilgileriyle online ortamda kargonuzun nerede olduğunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Teslimat adresi ve fatura adresinin aynı olduğu siparişlerde, ürün, fatura ve irsaliye belgeleriyle birlikte teslim edilecektir. Teslimat adresi ve fatura adresinin farklı olduğu siparişlerde, ürünün faturası, fatura adresine gönderilecek, ürünün irsaliyesi ise, ürünle birlikte teslimat adresine gönderilecektir.

-Siparişinizi Teslim Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Ürünlerin sevki sırasında taşıma/nakliyeden kaynaklanabilecek yırtılma, delinme ve benzeri durumlara karşı müşterilerimizin dikkatli olması gerekir.

Ürün teslimatında size ulaşan paket adedi ile kargo firmasının nakliye faturasında belirtilen paket adetinin birbirine eşit olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer paket sayıları birbirlerine eşit değilse teslimatı yapan firma çalışanlarını uyararak, ürünü teslim almayınız ve müşteri hizmetlerimize konu ile bilgi veriniz.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında fatura irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.ozbekperde.eu sipariş yetkilisine iletişim formunu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak en kısa zamanda size yardımcı olunacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formunu kullanarak bizimle irtibat kurabilirsiniz.