Stor Perde Temizliği

Stor perdeler kumas perde olmasina karsin makinede yikanmaz. Genellikle küçük lekelerde islak mendil yardimiyla temizlenebilir. Zor lekelerde ise düz bir zeminde köpüklü singer kullanilabilinir
Stor Perde Temizliği
Stor kumaşlarının yüzeyi apreli olduğu için kolay kolay kirlenmez. Stor perde kumaşınız kirlendiğinde,düz bir satıhta nemli bezle silerek temizlenir. Stor perde makanizmaları değiştirilmeden sadece kumaşlarıda dilediginiz renk ve desenlerdeki stor perde kumaşlarıyla deği Stor Perdeler,kullanım kolaylığı sağlayan pratik,dekoratif,şık ve karmasadan uzak perdelerdir. Stor Perdelerdeki renk çeşitliligiylede mekanlarda istenen uyumu saglamaktadir.

Stor perdeler kullanıldığı mekan çok tozlu olmadığı sürece kolayca toz ve leke tutan perdelerden değildir. Kumaşın sertleşmesi için kullanılan apre tozun ve kirin kumaşa nüfuz etmesini engeller.

Haftada yapılacak normal toz alma işlemi uzun süre temiz kalmasını sağlar. Nemli bir bezle rahatlıkla silinebilir. Stor perdenin üzerinde oluşan ufak lekeler ise kurşun kalem silgisi ile yok edilir.
Stor Perde Temizliği
Stor perdelerde yıkanabilen kumaş %100 polyester ile imal edilendir. Polyester kumaş da 4-5 yıllık kullanımı süresince en fazla 2-3 kere yıkanabilir.

Fazla yıpratılmadan bir zemine serilir ve köpüklü süngerle temizlenir. Ve bu işlem esnasında perdenin kırılmamasına özen göstermek gerekir.

Stor perdeleri özel bir sistemle temizleyen firmalar bulunmaktadır. Temizleme ihtiyacı doğduğunda mekanizmanın sökülmesi-takılması ve temizlenmesi için bu firmalardan yardım almak en doğrusudur.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Stor Perde Temizliği, 10.0 out of 10 based on 3 ratings