Zebra Perde Montajı

Ekspress Zebra Perde Montajı
 

(Vida, montaj hapi ve tornavidaya ihtiyaç duymadan pratik jet montajı.)

Zebra Stor Perde Pratik Montaj Vidyosu
 

(Tavanı matkapla delmeden pratik korneje vidalamalı zebra stor perde montaj vidyosu)

Zebra Stor Perde Duvara Montaj Vidyosu

Zebra Stor Perde Kornej Üzerine Montajı

Zebra Perde Montajı
– Zebra storun en ölçüsüne göre korneje kaç adet plastik aparat geçirmeniz gerektiğini belirleyin. En:100cm ise en az 2 adet en:150cm ise 3 adet En:150cm’nin üzerinde ise 4 ve en fazla 5 adet plastik kornej aparatını kullanarak herhangi bir kornej rayından art arda geçirin.

– Zebra perdeyi pencerenize ortalı bir şekilde tutun(duvara gelen sağ ve sol taraftaki çıkıntıları eşit olmalıdır.) Ardından zebra storun ağırlığı dengeli bir şekilde(kornej ile zebra storu) hizalama yaparak plastik montaj aparatların kornejde ki yerlerini ayarlayın. Metal klips ortasındaki boşluktan vida geçirilerek korneje geçirdiğimiz plastik aparatlara sıkıca vidalanır ve metal klips korneje sabitleştirilir. Metal klipslerin çıkıntılı kısmı zebra storun ön kısmına bakmalıdır. Metal klipsler zebra stor perdeden çıkartılmak istenildiğinde klipsin çıkıntılı kısımları yukarıya doğru ittirerek zebra stor perdenin kasasından çıkartılır.

– Zebra stor perde, metal klipslere montelenirken ilk önce zebra stor perde kasasının arka kısmı klipslere oturtulmalı, ardından zebra perdenin ön kısmı tavana doğru itilerek klipslere tamamen geçirilmelidir.

– Zebra perdenin şık ve estetik durması için pencerenize tam ortalı takılması çok önemlidir.(Sağ ve soldan duvara taşan paylar eşit olmalıdır.)

Zebra Stor Perde Tavan Montajı
– Tavana montajda zebra stor perde aşağı doğru indirildiğinde mermer veya pencere kollarına çarpmaması için yeterli mesafede pencerenin ön kısmına takılmalıdır.
Zebra Perde Montajı
– Zebra stor perdenizi pencerenize ortalı olacak bir şekilde hizaladıktan sonra zebra storun en ölçüsüne göre tavana kaç adet matkap ile delik delmeniz gerektiğini belirleyin. En:100cm ise en az 2 adet en:150cm ise 3 adet En:150cm’nin üzerinde ise 4 ve en fazla 5 adet göz önüne alarak tavanı matkap ile delmek için işaretleyiniz ve ardından işaretlediğiniz yerlerdi matkap yardımı ile deliniz.

– Matkap yardımı ile oluşturulan deliklere matkap ucunu uygun dübelleri yerleştirerek çekiç yardımı ile çakınız. Dübeller çakıldıktan sonra metal klipsler dübellere vidalanır ve metal klipsin çıkıntılı kısmı zebra stor perdenin ön yüzüne bakacak şekilde ayarlanır.

– Zebra stor perdenin şık ve estetik durması için pencerenize tam ortalı takılması çok önemlidir.(Sağ ve soldan dışarı taşan paylar eşit olmalıdır.)

– Zebra stor perde metal klipslere montelenirken ilk önce zebra storun üst kasa profilinin arka kısmı klipslerin arka çıkıntısına oturtulmalı, ardından zebra stor perdenin ön kısmı tavana doğru itilerek klipslere tamamen geçirilmelidir.

Zebra Stor Perde Duvar Montajı
– Zebra stor perdeyi pencerenize ortalı bir şekilde hizaladıktan sonra zebra storun en ölçüsüne göre duvara kaç adet matkap ile delik delmeniz gerektiğini belirleyin. En:100cm ise en az 2 adet en:150cm ise 3 adet En:150cm’nin üzerinde ise 4 ve en fazla 5 adet göz önüne alarak tavanı matkap ile delmek için işaretleyiniz ve ardından işaretlediğiniz yerlerdi matkap yardımı ile deliniz.
Zebra Perde Montajı
– Zebra stor perdenin şık ve estetik durması için pencerenize tam ortalı takılması çok önemlidir.(Pencerenizin sağ ve solundan dışarı taşan paylar eşit olmalıdır.)

– Zebra stor perde, metal klipslere montelenirken ilk önce zebra storun alüminyum profilinin arka kısmı klipslere oturtulmalı, ardından zebra stor perdenin ön kısmı duvara doğru sertçe itilerek klipslere tamamen geçirilmelidir.

– Mekanizmada bulunan zinciri çekerek yukarı veya aşağıya doğru hareket ettirebilirsiniz. Zincirleri ikisini bir asla çekmeyin. Her zaman zincirin tekini çekiniz.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
Zebra Perde Montajı, 9.8 out of 10 based on 8 ratings