Ödememi Nasıl Yapabilirim ?


  YURTİÇİ ALIŞVERIŞLER: Yurtiçi alışverişlerinizde ödemelerinizi; kredi kartı, banka kartı, kapıda nakit ödeme , kapıda kredi kartı ile ödeme, bankalar arası para transferi seçeneklerinden birisini kullanarak yapabilirsiniz.  Banka kartı ile ödeme seçeneği: Alışverişlerinizde, banka kartınızı (ATM - Bankamatik) kredi kartı gibi kullanarak alışverişinizi yapabilirisiniz.

  Kapıda Ödeme : Kapıda ödeme seçeneklerinde, kargo Şirketi kapıda nakit veya kredi kartı ile para tahsilatı yapabilmek için, 9.90 TL kapıda ödeme servis ücreti tahsil etmektedir. Kapıda ödeme servis ücreti ödememek için, güvenli alışveriş sistemimiz üzerinden kredi kartı veya banka kartı ile alışveriş yapmanızı öneririz. Detaylı bilgi için tıklayınız.


  Yurtiçi alışverişlerde Kredi kartına Taksit: Kredi kartınız ile ödemelerinizde, siparişi tamamla sayfasında kredi kartı ile ödemeyi seçtikten sonra 12 taksit seçeneğinden size uygun olan taksidi seçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

  Not: Bankalar arası para transferinde seçmiş olduğunuz bankaya göre alıcı hesap bilgileri siparişiniz tamamladıığnızda e-posta adresinize gönderilmektedir. E-postanızdan alıcı bilgilerini detaylı olarak görüntüleyerek işlemlerinizi gerçekleğtirebilirsiniz.


  YURTDIŞI ALIŞVERİŞLER: Yurtdışı alışverişlerinizde ödemelerinizi; kredi kartı, Bankalar arası para transferi, PayPal veWestern Union ile yapabilirsiniz.

  PayPal ile ödeme seçeneği: Paypal hesabı üzerinden alışverişlerinizin ödemesini gerçekleştirebilir siniz.

  Banka kartı ile ödeme seçeneği: Yurtdışı alışverişlerinizde de, kredi kartı kullanarak alışveriş yapabilirisiniz.

  Kredi kartınız bulunmuyorsa, Western Union ve bankalar arası para transferi ile ödemenizi yapabilirsiniz.

  Para transferi ile ödeme gerçekleştirirken, bankanızın transfer için sizden ekstra ücret alabileceğini ve açıklama alanına Sipariş Numaranızı yazmayı lütfen unutmayınız.

  Bankalar Arası Para Transferi: Aşağıdaki banka hesabına sadece € para birimi gönderebilir siniz. Gönderdiğiniz tutar firma hesabına yansıdğıında siparişiniz işleme alınmaktadır. Yurtdışından para transferi 2 ile 4 iş günü aralığında sürmektedir. Ödemenizin daha hızlı tarafımıza ulaşıp hazırlık aşamasına alınabilmesi için Kredi Kartı, PayPal veya Western Union ile ödemeyi tercih etmelisiniz.

  Banka Alici Bilgileri:

  Hesap Sahibi: Seha Özbek

  IBAN: TR56 0011 1000 0000 0042 9557 56

  Bank BIC Code: FNNBTRISOPS

  Özbek Perde Adres: Haydar özalp Cad. No:53/A 51700 Bor/Niğde-TURKEY

  Finansbank Adres: Büyükdere Cad. No:129 34394 Gayrettepe/İstanbul-TURKEY

  Western Union ile ödeme seçeneği: Size en yakın Western Union Şubesinde giderek “Para Gönderme Formu”nu doldurunuz. Imzaladıınız formu, geçerli kimlik belgesi ve göndereceğiniz tutarı komisyonu ile birlikte gişe yetkilisine veriniz. Gişe yetkilisi Western Union işleminizi gerçekleştirerek size 10 haneli “Para Transferi Kontrol Numarası” verecektir. Bu size verilen kontrol numarasını bize bildirmeyi lütfen unutmayınız. Kontrol numara bildirimini ister bor@ozbekperde.eu e-posta adresimize, ister +90 (0) 850 303 0 388 numaralı çağrı hattımızı arayarak iletebilirsiniz. Bu Şekilde siparişiniz işleme alınarak hazırlık süreci başlayacaktır. Western Union ile gönderimde daha az gönderim ücreti ödemek için Western Union’a kayıt olmanızı tavsiye ederiz.

  Western Union Alici Bilgileri:

  Adi Soyadi: Seha Özbek

  Adres: Bor/Nigde-Türkiye

  Tel: 00 90 388 313 0 388

  E-posta: bor@ozbekperde.eu

  Not: Western Union ve bankalar arası para transferi ile ödeme seçeneğinden siparişinizi başarıyla oluşturduğunuzda detaylı ödeme bilgileri e-posta adresinize gönderilmektedir. E-posta adresinize gönderilen alıcı bilgilerini detaylı olarak görüntüleyerek ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.