Teslimat Bilgileri

-www.ozbekperde.eu 'dan satın almış olduğunuz ürünleri yurt içi veya yurt dışı Dünya'nın neresinde olursanız olun belirttiğiniz adresinize anlaşmalı olduğumuz ekspres kargo firmaları ile gönderilir. Belirtilen kargo ücretlerine gümrük vergi ücretleri dahil olup siparişinizde ödediğiniz tutar dışında ek bir ücret asla ödemezsiniz. Ürünler 5 ile 7 iş günü içerisinde kullanıma hazır hale getirilerek adresinize kargolanır. Kargo ise 3 iş günü içerisinde adresinize teslimatı sağlar. 

-Kargo için ne kadar ödeme yapmam gerekecek?

www.ozbekperde.eu siparişlerinizi, Dünya’nın ve Türkiye’nin her yeri için belirli kargo firmaları ile yapmış olduğu anlaşmalar gereğince uygun fiyatlı kargo bedeli ödeyerek teslim alırsınız.

Yurt içinde satın alacağınız da 200,00 TL üzeri alışverişlerinizde ürünlerin boyutlarına ya da ağırlıklarına bakmadan bu hizmet bedelinin tamamını biz sizin adınıza kargo firmasına ödüyoruz.

Yurt dışından satın alacağınız ürünlerde ebat ve ağırlıklara göre kargo fiyatınız oluşmaktadır. Almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyip kasaya gidiniz. Karşınıza gelen ekranda adres bilgilerinizi girip, ödeme tercihinizi seçtiğinizde sistem kargo dahil toplam tutarı gösterir.

Yurtiçinde çalıştığımız taşımacılık firması Aras Kargo iken Yurt dışı için çalıştığımız taşımacılık firmaları DHL Kargo, TNT Kargo'dur. Kargo firmaları Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz. E-postanıza gönderilen kargo bilgileriyle online ortamda kargonuzun nerede olduğunu anlık takip edebilirsiniz.

Teslimat adresi ve fatura adresinin aynı olduğu siparişlerde, ürün, fatura ve irsaliye belgeleriyle birlikte teslim edilecektir. Teslimat adresi ve fatura adresinin farklı olduğu siparişlerde, ürünün faturası, fatura adresine gönderilecek, ürünün irsaliyesi ise, ürünle birlikte teslimat adresine gönderilecektir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında fatura irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.ozbekperde.eu sipariş yetkilisine iletişim formunu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 -Siparişinizi Teslim Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Sitemizde satışa sunulan bütün ürünler stoklarımızda mevcuttur. Ödeme alındıktan 5 iş günü içinde ürünleriniz kargoya verilir. Ürünlerinizin sevki sırasında taşıma/nakliyeden kaynaklanabilecek yırtılma, delinme ve benzeri durumlara karşı teslim alma sürecinde müşterilerimizin dikkat etmesi gerekmektedir. Ürün teslimatında size ulaşan paket adedi ile lojistik firma nakliye faturasında belirtilen paket adetinin birbirine eşit olup-olmadığını kontrol ediniz. Eğer paket sayıları birbirlerine eşit değilse teslimatı yapan firma çalışanlarını uyararak, ürünü teslim almayınız ve müşteri hizmetlerimize konu ile bilgi veriniz. Ürünü bu şekilde teslim almak isterseniz tutanak ile teslim alınız. Aksi durumda hareket eden müşterilerimiz, satın almış oldukları ürünle ilgili zarardan kendileri sorumlu olur.