+90 (0) 850 303 0 388 Satış ve Destek Hattı (09:00 - 19:00) Kapıda Ödeme
stack

Kapıda Ödeme

Ürün gelsin, öyle ödeme yapayım diyenler için:

Kapıda Ödeme Hizmetimizden paket, hazır(standart) veya outlet olan ürün çeşitlerinde yararlanabilirsiniz. Üstelik kapıda kredi kartı ile tek çekim veya taksitli ödeme imkanlarıyla...Verilen sipariş üzerine imal edilerek oluşturulmuş kişiye özel ürünlerde kapıda ödeme özelliği bulunmamaktadır. Kapıda ödeme özelliği bulunmayan ürünler, istenilenden tamamen farklı gelmesi, hasarlı olarak gönderilmesi halinde(kargodan kaynaklanan hasarlar hariç) ürünü yenisi ile değiştirme hakkınız bulunur. 

  1. Beğendiğiniz ürünü sepete ekleyerek  kasaya git butonuna tıklayınız. İsim soyisim ve kargo bilgilerinizi girerek ödeme sayfasına geliniz. ''Kapıda Nakit Ödeme'' veya ''Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme'' şeçeneklerinden isteğinize uygun olanı işaretleyerek alışverişinizi tamamlayınız. Kapıda kredi kartına taksit istemeniz durumunda satın alma işleminizi gerçekleştirin ve karşınıza çıkacak sipariş numaranızı not ediniz. Sipariş numaranızı belirterek kapıda kredi kartına taksit talebinizi ister e-posta ister telefon ile bize bildirmeniz durumunda, sizlere taksitler ve iskonlar hakkında bilgi verilerek işleminiz gerçekleştirilir.
  2. Kapıda Nakit Ödeme seçeneğinde sipariş tutarınız 100,00 TL ve altında ise 4,00 TL, Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme seçeneğinde ise 9,00 TL hizmet bedeli sipariş tutarınıza eklenir. Ürün iadelerde kargo şirketine ödenen bu tahsilat ücretlerinin geri ödemesi yapılmamaktadır.
  3. İlk kapıda ödemeli siparişinizde telefon açılarak onayınız istenecektir. Telefonla ulaşamadığımız siparişler iptal edilir. Bu yüzden sisteme telefon bilgilerinizi eksiksiz girmeniz gerekmektedir.
  4. Ödeme ekranında kapıda ödeme seçeneklerinin(nakit/kredi kartı) bulunmaması durumunda o üründe kapıda ödeme seçeneklerinden yararlanamazsınız demektir. Yani satın aldığınız ürün hazır ürün olmayıp kişiye özel sipariş üzerine üretilen özel bir üründür.  Verilen siparişin sahte olabilmesi, yanlışlıkla verilmiş olması veya müşterinin hiçbir sebep belirtmeksizin siparişi kabul etmemesi gibi riskler sonucu ürün başka bir alanda satışa sunulamayacağı için bu tip kurallar uygulanmıştır.
  5. 100,00 TL’nin üzerinde yapılan alışverişlerde nakit ödeme seçeneğinin kargo tahsilat tutarını firmamız karşılamaktadır. Yurt içi 200,00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo gönderim ücreti ödemezsiniz.
  6. Yurt dışı siparişlerde kapıda ödeme hizmetimiz bulunmamaktadır.(Yurtdışı siparişlerinde ödemeler müşteri tercihine göre bankalar arası havale/EFT, Western Union ve Paypal ile gerçekleştirilir.) 

*Kapıda ödeme hizmeti Yurtiçi Kargo aracılığı ile güvenli bir şekilde yapılmaktadır.